4600 Kisvárda, Csillag u. 29/6. | Pf.:33 | szeretethatalmaalapitvany@gmail.com | 0670/204-62-44
Szeretet hatalma
Alapítvány
Nonprofit
Szervezet

Rajzverseny_2015

Szeretet hatalma Alapítvány
Rajzverseny 2015

 

 

I. helyezettek:

  • Berencsi Zsófia 5. osztályos tanuló, Vári Emil Általános Iskola

Felkészítő tanára: Zubályné Szendrei Judit

  • Fogelsperger Fanni 4. osztályos tanuló, Teichmann Vilmos Általános Iskola

Felkészítő tanára: Vashegyiné Gyüre Éva

 

II. helyezettek:

  • Szónok Anna 7. osztályos tanuló, Református Általános Iskola

Felkészítő tanára: Jánvári Nikoletta

  • Benő Bíborka 2. osztályos tanuló, Református Általános Iskola

Felkészítő tanára: Makláriné Eszterhai Ágnes

  • Szónok Sára 4. osztályos tanuló, Református Általános Iskola

Felkészítő tanára: Makláriné Eszterhai Ágnes

  • Iváncsik Réka 8. osztályos tanuló, Református Általános Iskola

Felkészítő tanára: Jánvári Nikoletta

 

III. helyezettek:

  • Mudri Janka 4. osztályos tanuló, Vári Emil Általános Iskola

Felkészítő tanára: Dolhai Zsóka

  • Lukács József Bálint 4. osztályos tanuló, Szent László Katolikus Általános Iskola

Felkészítő tanára: Herczegné Kovács Mónika

  • Varga Flóra 2. osztályos tanuló, Református Általános Iskola

Felkészítő tanára: Kőrizsné Koi Beáta

  • Baksa Amanda 4. osztályos tanuló, Szent László Katolikus Általános Iskola

Felkészítő tanára: Herczegné Kovács Mónika

  • Nagy Annamária 3. osztályos tanuló, Teichmann Vilmos Általános Iskola

Felkészítő tanára: Csintalanné Tiba Tímea

  • Máté Csaba Csongor 2. osztályos tanuló, Szent László Katolikus Általános Iskola

Felkészítő tanára: Krakkné Varga Csilla

 

 

Különdíjasok:

  • Staller Mátyás 1. osztályos tanuló, Teichmann Vilmos Általános Iskola (a legfiatalabb versenyzőnk, az ő rajza kerül majd a naptárunk címoldalára)

Felkészítő tanára: Vámos Péterné

  • Mudri Kata Veronika 1. osztályos tanuló, Somogyi Rezső Általános Iskola

Felkészítő tanára: Mezőné Kovács Ágnes

  • Juszku Réka 1. osztályos tanuló, Szent György Görögkatolikus Általános Iskola

Felkészítő tanára: Vedres Róbertné

  • Szerencsi Ádám 4. osztályos tanuló, Szent György Görögkatolikus Általános Iskola

Felkészítő tanára: Félegyháziné Bíró Judit

  • Orosz Bianka 6. osztályos tanuló, Vári Emil Általános Iskola

Felkészítő tanára: Zubályné Szendrei Judit

  • Bíró Vivien 2. osztályos tanuló, Szent György Görögkatolikus Általános Iskola

Felkészítő tanára: Oláh Gáborné

  • Kiss Virág 5. osztályos tanuló, Református Általános Iskola

Felkészítő tanára: Jánvári Nikoletta

  • Lipcsák Franka Eszter 4. osztályos tanuló, Szent László Katolikus Általános Iskola

Felkészítő tanára: Herczegné Kovács Mónika

  • Pálfi Angéla 3. osztályos tanuló, Szent László Katolikus Általános Iskola

Felkészítő tanára: Tordai Ildikó

  • Erki Luca 2. osztályos tanuló, Vári Emil Általános Iskola

Felkészítő tanára: Gyüréné Gyarmati Viola

  • Sebők Dóra 1. osztályos tanuló, Vári Emil Általános Iskola

Felkészítő tanára: Eszterhai József

  • Kovács Barta Margaréta 1. osztályos tanuló, Teichmann Vilmos Általános Iskola

Felkészítő tanára: Vámos Péterné

  • Ihnat Vivien 4. osztályos tanuló, Református Általános Iskola

Felkészítő tanára: Révész Krisztina

  • Papik Petra 4. osztályos tanuló, Szent László Katolikus Általános Iskola

Felkészítő tanára: Herczegné Kovács Mónika

  • Bodolai Tícia 4. osztályos tanuló, Vári Emil Általános Iskola

Felkészítő tanára: Hajnalné Vámos Edit

  • Bakó Fanni 2. osztályos tanuló, Vári Emil Általános Iskola

Felkészítő tanára: Gyüréné Gyarmati Viola

  • Varga Kevin 3. osztályos tanuló, Somogyi Rezső Általános Iskola

Felkészítő tanára: Szolnoki Erika

  • Juhász Bíborka 4. osztályos tanuló, Vári Emil Általános Iskola

Felkészítő tanára: Hajnalné Vámos Edit

  • Molnár Eszter 4. osztályos tanuló, Szent László Katolikus Általános Iskola

Felkészítő tanára: Herczegné Kovács Mónika

  • Göncz Zsanna 3. osztályos tanuló, Vári Emil Általános Iskola

Felkészítő tanára: Csukáné Dudics Gabriella

  • Szatmári Anna 4. osztályos tanuló, Vári Emil Általános Iskola

Felkészítő tanára: Dolhai Zsóka

  • Juszku Dorina 5. osztályos tanuló, Szent György Görögkatolikus Általános Iskola

Felkészítő tanára: Szegediné Godek Margó

  • Koi Eszter 2. osztályos tanuló, Szent László Katolikus Általános Iskola

Felkészítő tanára: Krakkné Varga Csilla
- Molnár Cintia 2. osztályos tanuló, Szent György Görögkatolikus Általános Iskola
Felkészítő tanára: Oláh Gáborné

  • Harsányi Boglárka 6. osztályos tanuló, Teichmann Vilmos Általános Iskola

Felkészítő tanára: Vashegyiné Gyüre Éva

  • Zsigó István 1. osztályos tanuló, Teichmann Vilmos Általános Iskola

Felkészítő tanára: Vámos Péterné

  • Molnár Ottó 6. osztályos tanuló, Vári Emil Általános Iskola
Felkészítő tanára: Zubályné Szendrei Judit