4600 Kisvárda, Csillag u. 29/6. | Pf.:33 | szeretethatalmaalapitvany@gmail.com | 0670/204-62-44
Szeretet hatalma
Alapítvány
Nonprofit
Szervezet

Rajzverseny_2016

Rajzverseny - 2016
Díjazottak névsora

 

I.helyezettek:

  • Szabó Mirjam: 4. osztályos tanuló

Somogyi Rezső Általános Iskola, felkészítette: Ficsóriné Koleszár Szilvia

  • Fogelsperger Máté: 5. osztályos tanuló

Teichmann Vilmos Általános Iskola, felkészítette: Vashegyiné Gyüre Éva

II.helyezettek:

  • Székely Krisztina: 5. osztályos tanuló

Szent György Görögkatolikus Általános Iskola, felkészítette: Pataki Beáta

  • Legény Máté: 5. osztályos tanuló

Szent László Katolikus Általános Iskola, felkészítette: Dr. Szabó Lászlóné

  • Vashegyi Balázs: 4. osztályos tanuló

Vári Emil Általános Iskola, felkészítette: Csukáné Dudics Gabriella

  • Ágoston Réka: 4. osztályos tanuló

Szent László Katolikus Általános Iskola, felkészítette: Sajtosné Jámbrik Erika

III.helyezettek:

  • Papik Petra: 5. osztályos tanuló

Szent László Katolikus Általános Iskola, felkészítette: Dr. Szabó Lászlóné

  • Fogelsperger Fanni: 5. osztályos tanuló

Teichmann Vilmos Általános Iskola, felkészítette: Vashegyiné Gyüre Éva

  • Benő Bíborka: 3. osztályos tanuló

Református Általános Iskola, felkészítette: Makláriné Eszterhai Ágnes

  • Zán Fruzsina: 3. osztályos tanuló

Teichmann Vilmos Általános Iskola, felkészítette: Imréné Pásztor Enikő

  • Sipos Miklós: 8. osztályos tanuló

Szent György Görögkatolikus Általános Iskola, felkészítette: Pataki Beáta

  • Kerekes Kincső: 4. osztályos tanuló

Szent György Görögkatolikus Általános Iskola, felkészítette: Ragányné Vágner Brigitta

Különdíjasok

  • Balogh Szabina: 1. osztályos tanuló (legfiatalabb)

Vári Emil Általános Iskola, felkészítette: Gyüréné Gyarmati Viola

  • Ősz Csenge: 1. osztályos tanuló (legfiatalabb)

Református Általános Iskola, felkészítette: Makláriné Eszterhai Ágnes

  • Ragyák Hunor: 1. osztályos tanuló (legfiatalabb)

Szent László Katolikus Általános Iskola, felkészítette: Dr. Virga Attiláné

  • Horváth Írisz: 6. osztályos tanuló

Teichmann Vilmos Általános Iskola, felkészítette: Vashegyiné Gyüre Éva

  • Sipos Hanga: 5. osztályos tanuló

Református Általános Iskola, felkészítette: Jánvári Nikoletta

  • Szabó Boglárka: 6. osztályos tanuló

Református Általános Iskola, felkészítette: Jánvári Nikoletta

  • Székely Levente: 4. osztályos tanuló

Szent György Görögkatolikus Általános Iskola, felkészítette: Bravics Endréné

  • Orosz Bianka: 7. osztályos tanuló

Vári Emil Általános Iskola, felkésztette: Zubályné Szendrei Judit

  • Márton Virág: 7. osztályos tanuló

Szent György Görögkatolikus Általános Iskola, felkészítette: Pataki Beáta

  • Horváth Rómeó: 6. osztályos tanuló

Teichmann Vilmos Általános Iskola, felkészítette: Vashegyiné Gyüre Éva

  • Kovács Noémi Hajnalka: 4. osztályos tanuló

Somogyi Rezső Általános Iskola, felkészítette: Szolnoki Erika

  • Szónok Anna: 8. osztályos tanuló

Református Általános Iskola, felkészítette: Jánvári Nikoletta

  • Bakó Fanni: 3. osztályos tanuló

Vári Emil Általános Iskola, felkészítette: Tercza Lászlóné

  • Szeifried Izabella: 1. osztályos tanuló

Vári Emil Általános Iskola, felkészítette: Gyüréné Gyarmati Viola

  • Szabó Bence: 3. osztályos tanuló

Szent László Katolikus Általános Iskola, felkészítette: Krakkné Varga Csilla

  • Juszku Réka: 2. osztályos tanuló

Szent György Görögkatolikus Általános Iskola, felkészítette: Vedres Róbertné

  • Százvai Bálint: 3. osztályos tanuló

Református Általános Iskola, felkészítette: Dankóné Nagy Andrea

  • Dudás Laura: 2. osztályos tanuló

Somogyi Rezső Általános Iskola, felkészítette: Mezőné Kovács Ágnes

  • Poncsák Réka: 3. osztályos tanuló

Szent László Katolikus Általános Iskola, felkészítette: Dr. Szabó Lászlóné

  • Borkó Erik: 3. osztályos tanuló

Vári Emil Általános Iskola, felkészítette: Hajnalné Vámos Edit

  • Dancs Tamara: 4. osztályos tanuló

Teichmann Vilmos Általános Iskola, felkészítette: Eszterhai Zsuzsa

  • Kovács Alexandra: 2. osztályos tanuló

Somogyi Rezső Általános Iskola, felkészítette: Mezőné Kovács Ágnes

  • Kántor Vivien: 4. osztályos tanuló

Szent László Katolikus Általános Iskola, felkészítette: Tordai Ildikó

  • Sándor Csenge: 2. osztályos tanuló

Református Általános Iskola, felkészítette: Nagy Istvánné

  • Kovács Patrik: 3. osztályos tanuló

Szent György Görögkatolikus Általános Iskola, felkészítette: Félegyháziné Bíró Judit

  • Nyalka Lili: 3. osztályos tanuló

Teichmann Vilmos Általános Iskola, felkészítette: Imréné Pásztor Enikő

  • Páricsi Nagy Rezeda: 4. osztályos tanuló

Vári Emil Általános Iskola, felkészítette: Csukáné Dudics Gabriella

  • Puskás Sára: 3. osztályos tanuló

Református Általános Iskola, felkészítette: Kőrizsné Koi Beáta

  • Kovács Bartha Margaréta: 2. osztályos tanuló

Teichmann Vilmos Általános Iskola, felkészítette: Vámos Péterné

  • Leskovics Petra: 3. osztályos tanuló

Szent László Katolikus Általános Iskola, felkészítette: Krakkné Varga Csilla

  • Timku Liliána: 4. osztályos tanuló

Somogyi Rezső Általános Iskola, felkészítette: Ficsóriné Koleszár Szilvia

  • Kozics Luca Hanna: 4. osztályos tanuló

Teichmann Vilmos Általános Iskola, felkészítette: Eszterhai Zsuzsa